Neurologia

Miejsce dojazdu: Raszyn, Warszawa, Piaseczno

Rehabilitacja neurologiczna

Na czym polega rehabilitacja neurologiczna?

 

Rehabilitacja neurologiczna wykonywana jest z dojazdem do pacjenta w miastach tj. jak: Raszyn, Warszawa, Piaseczno i okolice.

Rehabilitacja neurologiczna polega na doprowadzeniu do pełnej sprawności pacjenta dotkniętego urazem neurologicznym lub jego całkowitego wyleczenia, oraz ma pomóc pacjentom odzyskać zdolność do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i samodzielności w codziennym życiu. Dla większości pacjentów pożądanym efektem rehabilitacji neurologicznej będzie możliwość wykonywania codziennych czynności takich jak ubieranie się, korzystanie z toalety, chodzenie po schodach, czy też swobodna komunikacja z osobami bliskimi.

Leczenie przynosi najlepsze efekty, gdy rozpoczyna się bezpośrednio po urazie czy incydencie neurologicznym (jak np. udar mózgu) lub w bardzo początkowym stadium choroby obciążającej układ nerwowy. Wtedy istotnym czynnikiem jest czas i powtarzalność bodźców. Rehabilitacja neurologiczna jest zalecana np. w przypadku wystąpienia udaru mózgu, zapalenia wielokorzeniowo-nerwowego, stwardnienia rozsianego, urazów czaszkowo-mózgowych, urazów rdzenia kręgowego. 

Sprawdź

Opinie pacjentów

 • Karol Brzozowski

  "Trafiłem do Pana Macieja z dużym bólem kręgosłupa lędźwiowego, z którym męczyłem się od ponad roku (praca biurowa). Byłem u wielu specjalistów, natomiast Pan Maciej bardzo szybko zlokalizował problem i mi pomógł. Z całego serca Polecam tego specjalistę."
 • Emilia Kwiatkowska

  "Do Maćka trafiłam przypadkiem, przeglądając media społecznościowe. Po urodzeniu dziecka miałam straszny problem z kręgosłupem. Po wytłumaczeniu mi, czym jest terapia manualna i ustaleniu planu działania, oraz kilku ćwiczeń mój problem skończył się po kilku spotkaniach. Z czystym sumieniem Polecam ! Ręce, które leczą :)"
 • Jacek Kaczmarek

  "Jestem Mega zadowolony. Kiedy mój Tata dostał udaru mózgu, lekarz polecił jak najszybszą rehabilitacje dla Taty, więc musiałem szybko znaleźć specjalistę. Co tu dużo mówić.. Pan Maciej to bardzo profesjonalny i pozytywny człowiek. Jestem bardzo zadowolony, i serdecznie polecam !"
 • Magdalena Barska

  "Ból szyi, który towarzyszył mi od kilku miesięcy, zmusił mnie do szukania pomocy u specjalisty. Do Macieja wysłał mnie mąż, który kiedyś miał problem z kolanem i Maciej mu pomógł. Trochę się bałam (nigdy nie miałam kontaktu z fizjoterapeutą i nie wiedziałam na czym to polega). Po szczegółowej rozmowie, która upewniła mnie, że mam do czynienia z osobą znającą się na rzeczy, zgodziłam się na terapie i... to było najlepsze co mogłam zrobić. W końcu przestałam się budzić w nocy z bólu i wstając z rana nie boli mnie szyja. Polecam !"

  Logo FizjoMS

  Fizjoterapia domowa z dojazdem do miast: Warszawa, Piaseczno, Raszyn i okolice.
  rehabilitacja domowa
  fizjoterapia domowa

  e-mail: maciej@fizjoms.pl

  tel.: 530-412-178
  tel.: 733-788-428
  tel.: 733-788-958

  Facebook FizjoMS Instagram FizjoMS