Metody leczenia

Nasza oferta

Metody leczenia

Terapia manualna
Jest to specjalistyczna metoda diagnostyczno - terapeutyczna, polegająca na wykryciu oraz leczeniu schorzeń w obrębie kręgosłupa i układu ruchu.
PNF
Podstawowym celem terapii jest praca nad konkretnym elementem, którego chory potrzebuje w celu pełnego powrotu do aktywności codziennych.
Pinoterapia
Innowacyjna metoda w dużym stopniu bazująca na planowym wyzwalaniu określonych odczynów lub odruchów związanych np. z funkcją receptywną powięzi.
Mobilizacja nerwów obwodowych
Forma terapii manualnej, która odpowiednimi technikami umożliwia pracę  na tkance nerwowej.
Kinesiotaping
Kinesiotaping polega na naklejeniu na skórę specjalnej taśmy, która napina i lekko unosi warstwę naskórka, skóry właściwej.
Terapia wisceralna
Metoda leczenia skupiającą się na połączeniach pomiędzy układem mięśniowo - szkieletowym a narządami wewnętrznymi.
Masaż
Polega na fizycznym oddziaływaniu na organizm, wykorzystując dotyk w celu wywołania odczynu ogólnego i miejscowego.
Sprawdź

Opinie pacjentów

 • Karol Brzozowski

  "Trafiłem do Pana Macieja z dużym bólem kręgosłupa lędźwiowego, z którym męczyłem się od ponad roku (praca biurowa). Byłem u wielu specjalistów, natomiast Pan Maciej bardzo szybko zlokalizował problem i mi pomógł. Z całego serca Polecam tego specjalistę."
 • Emilia Kwiatkowska

  "Do Maćka trafiłam przypadkiem, przeglądając media społecznościowe. Po urodzeniu dziecka miałam straszny problem z kręgosłupem. Po wytłumaczeniu mi, czym jest terapia manualna i ustaleniu planu działania, oraz kilku ćwiczeń mój problem skończył się po kilku spotkaniach. Z czystym sumieniem Polecam ! Ręce, które leczą :)"
 • Jacek Kaczmarek

  "Jestem Mega zadowolony. Kiedy mój Tata dostał udaru mózgu, lekarz polecił jak najszybszą rehabilitacje dla Taty, więc musiałem szybko znaleźć specjalistę. Co tu dużo mówić.. Pan Maciej to bardzo profesjonalny i pozytywny człowiek. Jestem bardzo zadowolony, i serdecznie polecam !"
 • Magdalena Barska

  "Ból szyi, który towarzyszył mi od kilku miesięcy, zmusił mnie do szukania pomocy u specjalisty. Do Macieja wysłał mnie mąż, który kiedyś miał problem z kolanem i Maciej mu pomógł. Trochę się bałam (nigdy nie miałam kontaktu z fizjoterapeutą i nie wiedziałam na czym to polega). Po szczegółowej rozmowie, która upewniła mnie, że mam do czynienia z osobą znającą się na rzeczy, zgodziłam się na terapie i... to było najlepsze co mogłam zrobić. W końcu przestałam się budzić w nocy z bólu i wstając z rana nie boli mnie szyja. Polecam !"
  Złota Firma 2023
  Laureat Konkursu 2023

  Logo FizjoMS

  Fizjoterapia stacjonarna w Raszynie i fizjoterapia domowa z dojazdem do miast: Warszawa, Piaseczno i okolice.

  Adres gabinetu:
  ul. Szkolna 1c, 05-090 Raszyn

  e-mail: maciej@fizjoms.pl

  tel.: 530-412-178
  tel.: 733-788-428
  tel.: 733-788-958

  Facebook FizjoMS Instagram FizjoMS