O nas

Fizjoterapeuta Maciej Szala

Maciej Szala

mgr fizjoterapii

Fizjoterapeuta pracuje z pacjentami w miastach: Warszawa, Piaseczno, Raszyn


Na co dzień zajmuję się pacjentami, ze schorzeniami o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym między innymi: (przebyte udary mózgu, uszkodzenia czaszkowo-mózgowe, uszkodzenia rdzenia kręgowego, złamania i urazy okołostawowe, terapią manualną, sportowcami, osobami starszymi itd.).

Pracując z pacjentami wykorzystuję między innymi techniki osteopatyczne, techniki terapii manualnej wg. Metody Karela Lewita, proprioceptywnego torowania nerwowo-mięśniowego (PNF), pinoterapii, mobilizacji nerwów obwodowych, kinesiotapingu, terapii wisceralnej i nie tylko. Cały czas staram się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę dotyczącą fizjoterapii oraz osteopatii innymi szkoleniami. Prywatnie jestem osobą bardzo aktywną i od dziecka związaną ze sportem. Tytuł magistra uzyskałem na Mazowieckiej Uczelni Medycznej. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę w Polskiej Akademii Osteopatii „Osteon”, jest to pierwsza i najdłużej działająca uczelnia osteopatyczna w Polsce, którą współtworzą najwyższej klasy specjaliści z zagranicy.
Fizjoterapeutka Aleksandra Gawryś

Aleksandra Gawryś

mgr fizjoterapii
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie, w której uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. Obecnie uczęszczam do Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON, gdzie pogłębiam swoją osteopatyczną wiedzę od najlepszych osteopatów i fizjoterapeutów w Europie.
 
Podstawą mojej pracy jest holistyczne podejście do zdrowia pacjentów. Wierzę, że ciało działa jako całość, a każda jego część jest ze sobą powiązana i wpływa na siebie nawzajem. Staram się dokładnie zrozumieć przyczyny dolegliwości, aby móc dobrać najlepsze metody leczenia. Moja praca opiera się na technikach manualnych, które pozwalają na przywrócenie równowagi w ciele pacjenta.
 
Specjalizuje się w terapii:
 • przedoperacyjnej oraz pooperacyjnej,
 • pourazowej,
 • stomatologicznej,
 • leczenia ostrych i przewlekłych bólów kręgosłupa oraz stawów obwodowych,
 • leczenia uszkodzeń nerwów obwodowych,
 • leczenia bólów i zawrotów głowy, w tym migren oraz napięciowych bólów głowy,
 • zaburzeń snu i bezsenności,
 • zaburzeń układu trawiennego,
 • po zabiegach z chirurgii plastycznej.
 
Zapraszam na wizytę - wspólnie będziemy pracować na rzecz Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia.
%
Zadowolonych pacjentów
%
Zaangażowania
+
Przeprowadzonych terapii
%
Skuteczności
Fizjoterapeuci

Nasz zespół

Maciej Szala
Maciej Szala

mgr fizjoterapii

Aleksandra Gawryś
Aleksandra Gawryś

mgr fizjoterapii

Sprawdź

Opinie pacjentów

 • Karol Brzozowski

  "Trafiłem do Pana Macieja z dużym bólem kręgosłupa lędźwiowego, z którym męczyłem się od ponad roku (praca biurowa). Byłem u wielu specjalistów, natomiast Pan Maciej bardzo szybko zlokalizował problem i mi pomógł. Z całego serca Polecam tego specjalistę."
 • Emilia Kwiatkowska

  "Do Maćka trafiłam przypadkiem, przeglądając media społecznościowe. Po urodzeniu dziecka miałam straszny problem z kręgosłupem. Po wytłumaczeniu mi, czym jest terapia manualna i ustaleniu planu działania, oraz kilku ćwiczeń mój problem skończył się po kilku spotkaniach. Z czystym sumieniem Polecam ! Ręce, które leczą :)"
 • Jacek Kaczmarek

  "Jestem Mega zadowolony. Kiedy mój Tata dostał udaru mózgu, lekarz polecił jak najszybszą rehabilitacje dla Taty, więc musiałem szybko znaleźć specjalistę. Co tu dużo mówić.. Pan Maciej to bardzo profesjonalny i pozytywny człowiek. Jestem bardzo zadowolony, i serdecznie polecam !"
 • Magdalena Barska

  "Ból szyi, który towarzyszył mi od kilku miesięcy, zmusił mnie do szukania pomocy u specjalisty. Do Macieja wysłał mnie mąż, który kiedyś miał problem z kolanem i Maciej mu pomógł. Trochę się bałam (nigdy nie miałam kontaktu z fizjoterapeutą i nie wiedziałam na czym to polega). Po szczegółowej rozmowie, która upewniła mnie, że mam do czynienia z osobą znającą się na rzeczy, zgodziłam się na terapie i... to było najlepsze co mogłam zrobić. W końcu przestałam się budzić w nocy z bólu i wstając z rana nie boli mnie szyja. Polecam !"

  Logo FizjoMS

  Fizjoterapia domowa z dojazdem do miast: Warszawa, Piaseczno, Raszyn i okolice.
  rehabilitacja domowa
  fizjoterapia domowa

  e-mail: maciej@fizjoms.pl

  tel.: 530-412-178
  tel.: 733-788-428
  tel.: 733-788-958

  Facebook FizjoMS Instagram FizjoMS