O nas

Fizjoterapeuta Maciej Szala

Maciej Szala

mgr fizjoterapii

Fizjoterapeuta pracuje z pacjentami w miastach: Warszawa, Piaseczno, Raszyn

Na co dzień zajmuję się pacjentami, ze schorzeniami o podłożu ortopedycznym oraz neurologicznym między innymi: (przebyte udary mózgu, uszkodzenia czaszkowo-mózgowe, uszkodzenia rdzenia kręgowego, złamania i urazy okołostawowe, terapią manualną, sportowcami, osobami starszymi).

Pracując z pacjentami wykorzystuję techniki terapii manualnej wg. Metody Karela Lewita, proprioceptywnego torowania nerwowo-mięśniowego (PNF), pinoterapii, mobilizacji nerwów obwodowych, kinesiotapingu, czy też terapii wisceralnej. Cały czas staram się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę dotyczącą fizjoterapii innymi szkoleniami. Prywatnie jestem osobą bardzo aktywną i od dziecka związaną ze sportem. Tytuł magistra uzyskałem na Mazowieckiej Uczelni Medycznej.
%
Zadowolonych pacjentów
%
Zaangażowania
+
Przeprowadzonych terapii
%
Skuteczności
Fizjoterapeuci

Nasz zespół

Maciej Szala
Maciej Szala

mgr fizjoterapii

Sprawdź

Opinie pacjentów

 • Karol Brzozowski

  "Trafiłem do Pana Macieja z dużym bólem kręgosłupa lędźwiowego, z którym męczyłem się od ponad roku (praca biurowa). Byłem u wielu specjalistów, natomiast Pan Maciej bardzo szybko zlokalizował problem i mi pomógł. Z całego serca Polecam tego specjalistę."
 • Emilia Kwiatkowska

  "Do Maćka trafiłam przypadkiem, przeglądając media społecznościowe. Po urodzeniu dziecka miałam straszny problem z kręgosłupem. Po wytłumaczeniu mi, czym jest terapia manualna i ustaleniu planu działania, oraz kilku ćwiczeń mój problem skończył się po kilku spotkaniach. Z czystym sumieniem Polecam ! Ręce, które leczą :)"
 • Jacek Kaczmarek

  "Jestem Mega zadowolony. Kiedy mój Tata dostał udaru mózgu, lekarz polecił jak najszybszą rehabilitacje dla Taty, więc musiałem szybko znaleźć specjalistę. Co tu dużo mówić.. Pan Maciej to bardzo profesjonalny i pozytywny człowiek. Jestem bardzo zadowolony, i serdecznie polecam !"
 • Magdalena Barska

  "Ból szyi, który towarzyszył mi od kilku miesięcy, zmusił mnie do szukania pomocy u specjalisty. Do Macieja wysłał mnie mąż, który kiedyś miał problem z kolanem i Maciej mu pomógł. Trochę się bałam (nigdy nie miałam kontaktu z fizjoterapeutą i nie wiedziałam na czym to polega). Po szczegółowej rozmowie, która upewniła mnie, że mam do czynienia z osobą znającą się na rzeczy, zgodziłam się na terapie i... to było najlepsze co mogłam zrobić. W końcu przestałam się budzić w nocy z bólu i wstając z rana nie boli mnie szyja. Polecam !"